31 maja 2015

Moje nowe zakupy

Witajcie!
Dziś post troszkę nie co inny,ale może Wam się spodoba.
Od jakiegoś czasu, tak co dwa miesiące dla swoich pracowników zakład robi tzw wyprzedaż.Są to ubrania  ze zwrotów (reklamacji)
Niektóre są uszkodzone,niektóre normalnie pełnowartościowe.Są w bardzo niskich cenach i czasami można znaleźć coś bardzo fajnego.Ja niestety nie jestem ich pracownikiem,więc na taką wyprzedaż iść nie mogę.Ale moja znajoma,która tam pracuje chodzi i czasem coś fajnego za niewielką cenę mi przyniesie.

A oto moje ostatnio upolowane ciuszki:

Kurtka wełniana na podszewce,ciepła,elegancka.
Pełnowartościowa.Kupiłam ją za 10 zł


Elegancki żakiet lniany,kolor jasny beż .Produkt również pełnowartościowy,kupiłam go za 10 złSweter długi z rogami na jeden guzik.Granatowy również kupiłam go za 10 zł

Przepraszam za niezbyt udane zdjęcia,ale coś kiepsko już mój aparat zdjęcia robi.Za jakiś tydzień będę miała nowy aparat to zrobię zdjęcia jeszcze raz ,na pewno będą zdecydowanie lepsze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia