ELKOS / SZAMPON ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW / MOJA OPINIA

ELKOS / SZAMPON ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW / MOJA OPINIA


Wybór odpowiedniego szamponu do włosów zawsze był dla mnie nie lada wyzwaniem,ponieważ zazwyczaj bardzo przykładam wagę do obietnic producenta,a te wiadomo prześcigają się w treściach. 
Jestem posiadaczką włosów długich prostych i cienkich,niestety również zniszczonych farbowaniem,przyklapniętych,którym brakuje witalności i objętości.
Dlatego wybierając szampon do włosów wybieram szampony,które choć trochę poprawią ich wygląd i kondycję,uniosą je u nasady,nawilżą i zwiększą ich objętość.
Od kilku miesięcy na mojej łazienkowej półce gości niemiecki szampon do włosów Elkos -zwiększający objętość.
Od producenta:
Szampon przeznaczony jest do włosów cienkich,pozbawionych objętości.Jego formuła opracowana jest na podstawie najlepszych składników,które skutecznie stymulują strukturę włosa i powodują efekt uniesienia ich u nasady. Natomiast komplex hydro - care, kolagen oraz cenna prowitamina B5 wzmacniają pasma i zapewniają im odpowiedni poziom nawilżenia.
Szampon skutecznie oczyszcza włosy dodaje im zdrowego blasku i sprężystości.
Stosowany do każdego mycia włosów efektywnie unosi włosy nasady powodując efekt większej objętości.
Moja opinia:
Szampon mieści się w niebiesko - różowej plastikowej 300 ml poręcznej butelce, która bardzo dobrze i wygodnie leży w dłoni. Konsystencja typowa dla szamponów,nie za gęsta i nie za rzadka. Szampon dosyć dobrze się pieni, jest koloru perłowego. Zapach delikatny, świeży.
Szamponu używam co drugi dzień, od około dwóch miesięcy.
Co po tym czasie zauważyłam? Szampon na pewno dobrze oczyszcza moje włosy,które może nie są uniesione od nasady,jednak nie są już takie przyklapnięte. Niestety z nawilżeniem moich włosów ten szampon sobie nie poradził w żaden nawet najmniejszy sposób.

DETRAMAX / RAJSTOPY UCISKOWE /

DETRAMAX / RAJSTOPY UCISKOWE /


Czy słyszałyście już o firmie Novascon Pharmaceuticals i o ich marce Detramax?
Ja powiem wam szczerze,że do niedawna również o niej nie słyszałam.
Dwa tygodnie temu miałam okazję poznać markę Detramax
więc dziś chciałabym Wam o niej trochę opowiedzieć.
Novascon Pharmaceuticals to firma specjalizująca się w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek nowatorskich suplementów diety,dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego,wyrobów medycznych oraz kosmetyków.
Tu na stronie producenta KLIK znajdziecie cały asortyment
Produkty Detramax kompleksowo dbają o nasze zmęczone i opuchnięte nogi. Jako,że lubię poznawać wszelakie rynkowe nowości,postanowiłam zatem sprawdzić rajstopy profilaktyczne / uciskowe.
Czy są tak dobre jak zapewnia producent? I co ja o nich myślę przeczytacie poniżej.
Uczestnicząc w kampanii dostałam dla siebie jedną parę rajstop w wybranym przeze mnie wcześniej kolorze i rozmiarze, dodatkowo do rajstop dołączony był żel kojący do nóg VenoDetramax.
Informacja producenta:
Uciskowe rajstopy profilaktyczne Detramax zapewniają stopniowy ucisk począwszy od kostek do góry nóg,wzmacniając i kształtując nogi,Rajstopy stymulują krążenie na całej długości nóg, zapobiegając ich zmęczeniu,obrzękom i bólowi.Zastosowany mechanizm elastycznego ucisku zapewnia prawidłowe pompowanie krwi w kierunku serca,likwiduje zastój żylny,ułatwia powrót krwi oraz przeciwdziała obrzękowi i zastojowi limfatycznemu.
Rajstopy Detramax są szczególnie polecane dla:
🔶 Osób genetycznie obciążonych przewlekłą niewydolnością żylną (PNŻ)
🔶 Osób wykonujących prace siedzące lub stojące
🔶 Pasażerów odbywających długie loty samolotem.
🔶 Osób z nadwagą.
Profilaktycznie w przewlekłej niewydolności żylnej,również u kobiet w ciąży.
Moja opinia:
Rajstopy wykonane są z Poliamidu i Lycry. Posiadają zaznaczoną i dobrze wzmocnioną piętę oraz obszar palców,(co bardzo mi odpowiada,bo najczęściej dziury robię właśnie na palcach).Dzięki tym wzmocnieniom rajstopy są mocniejsze i mogę się nimi dłużej cieszyć.
Bardzo dobrze dopasowują się również do nóg,przez co świetnie mi się je nosi.Ich elastyczny i stopniowy ucisk łagodzi zmęczenie nóg i zmniejsza ich dyskomfort bólowy.

A może Wy poznałyście już rajstopy Detramax i macie swoją o nich opinię? Chętnie ją poznam.
#detramax #lekkienogi

Znaki graficzne, logotypy, zdjęcia i materiały tekstowe wykorzystane na blogu stanowią własność autora bloga blogujemytestujemy. Nie wyrażam zgody na ich wykorzystanie w jakiejkolwiek formie bez mojej zgody.
Zdjęcia wykonywane są lustrzanką Canon EOS 1300D z obiektywem EFS 18-55mm
Copyright © 2014 Kosmetyczna Przystań , Blogger