Super-Pharm

Czy zapisałyście się już do klubu Life style w Super-Pharm?
Klub Lifestyle to program, który został stworzony dla klientów,by móc zaprosić do udziału w promocjach i nagradzać za zrobione zakupy. Po prostu zbierasz punkty jeśli robisz zakupy.
Dbając o zdrowie i urodę znajdziecie się w świecie nagród i ofert specjalnie stworzonych dla członków klubu.Ja się zapisałam i jeśli robię tam zakupy to i przy okazji zbieram punkty,być może coś sobie z kosmetyków będę później mogła wybrać.

Darmowe próbki od Yodeyma

Hej dziewczyny..Zamówiłam swoją darmową próbkę od Yodeyma tydzień temu,wiem że niektóre z was też już zamówiły i nawet niektóre już swoją próbkę dostały..Ciekawe po jakim czasie ja dostanę swoją..Na pewno jak tylko przyjdzie to wam o tym napiszę.. Zamów swoją darmową próbkę od Yodeyma
Jeśli zamówiłyście już swoje i już je odebrałyście,to podzielcie się informacjami jakie zapaszki zamówiłyście i czy wam pod pasowały,bo jestem ciekawa..Ja tak jak i większość z was zamawiałam zapach w ciemno,nie znając go w ogóle.

Znaki graficzne, logotypy, zdjęcia i materiały tekstowe wykorzystane na blogu stanowią własność autora bloga blogujemytestujemy. Nie wyrażam zgody na ich wykorzystanie w jakiejkolwiek formie bez mojej zgody.
Zdjęcia wykonywane są lustrzanką Canon EOS 1300D z obiektywem EFS 18-55mm
Copyright © 2014 Kosmetyczna Przystań , Blogger