Talk Marketing / Rama z masłem

23:49:00 blogujemy testujemy 0 Komentarzy

Przesyłka którą dostałam bardzo mnie zadowoliła,bo produkt ten zauważyłam już wcześniej na sklepowych półkach,ale nie miałam okazji go wcześniej wypróbować.

Paczka prezentuje się znakomicie sami zobaczcie..


Opakowanie jest świetne,małe poręczne,przezroczyste,dobrze i estetycznie wykonane,wyróżniające się na sklepowej półce..Bardzo dobrze widoczna data przydatności do spożycia. 
Konsystencja ramy z masłem jest jak dla mnie odpowiednia dzięki czemu bardzo dobrze się rozsmarowuje na kanapkach.Ma bardzo delikatny, można by powiedzieć nawet aksamitny smak masła.Bardzo dobrze smakuje z każdym pieczywem.Zapachem przypomina świeże masło.Więc od dzisiaj Rama kojarzy mi się tylko i wyłącznie z masłem...Zdecydowanie polecam !!

Teraz napisze kilka słów o Ramie z masłem i szczyptą soli.
Wiele z Was pisało iż wam smakuje lepiej z solą niż sama rama z masłem..Mnie jednak nie powaliło na kolana.Jak dla mnie lekko za słone.Ale moi domownicy byli zachwyceni.Więc ile osób tyle smaków.Dla smakoszy soli będzie idealne.

Miłośniczka kosmetyków naturalnych bez parabenów i konserwantów.Pasjonatka wszystkiego co zdrowe i naturalne.

Zobacz również:

0 komentarzy:

Jestem wdzięczna, za każdy pozostawiony komentarz.Jest on dla mnie motywacja do pisania bloga
Nie dodawaj linków do swoich stron.
Pozdrawiam gorąco


Znaki graficzne, logotypy, zdjęcia i materiały tekstowe wykorzystane na blogu stanowią własność autora bloga blogujemytestujemy. Nie wyrażam zgody na ich wykorzystanie w jakiejkolwiek formie bez mojej zgody.
Zdjęcia wykonywane są lustrzanką Canon EOS 1300D z obiektywem EFS 18-55mm