13 lutego 2016

Walentynkowa niedziela

Walentynki- święto zakochanych, powinniśmy je obchodzić przez cały rok, a nie tylko przez jeden dzień, z pewnością w tej kwestii się ze mną zgodzicie.
U mnie na wieczór romantyczna kolacja przy świecach, a w między czasie małe słodkości jako skromny podarek wyrażający moje uczucia, dla dwóch dla mnie najważniejszych osób. A Wy? obchodzicie ten wieczór jakoś wyjątkowo?
Chyba nie ma lepszego relaksu po ciężkim dniu, jak wieczorna ciepła kąpiel z dużą ilością pachnącej piany.
Jeśli uwielbiacie tak jak ja, wylegiwać się po ciężkim dniu  pracy w wannie, pełnej ciepłej wody z delikatną pianą, to doskonale wiecie, że warunki wannowe nie są do takiego wylegiwania się zbyt komfortowe.
Z pomocą przychodzi nam Avon, która zaproponowała poduszkę na przyssawki do romantycznej kąpieli pod głowę, myślę, że w sam raz na walentynkowy relaks podczas kąpieli, co o tym myślicie?
Poniżej chciałam Wam zaprezentować mój nowy nabytek dekoracyjny.
Na etykiecie producent napisał, że jest to wazon...hmmm...chyba jednak koło wazonu to moje serduszko porcelanowe nawet nie stało, zostańmy przy dekoracji na półce.
Umieściłam tam świeczkę, też nie źle się prezentuje.

7 komentarzy:

 1. U mnie również kolacja i serduszkowe akcenty :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta serduszkowa dekoracja bardzo ładnie się prezentuje, nietypowy produkt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem ładne przedmioty. Ach ja nawet wanny nie mam ..:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Białe cudeńko prześlicznie się prezentuje! :) Sama szukałam kiedyś czegoś podobnego.


  Będzie mi bardzo miło, jeśli zaglądniesz do mnie. Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój nowy nabytek dekoracyjny bardzo ładnie się prezentuje i fajne znalazłaś zastosowanie dla tego wazonu ;) Poduszka wydaje się być fajnym udoskonaleniem długich, wieczornych kąpieli, które ja oczywiście uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia