07 października 2020

Niebanalny romans "Stracona Tożsamość" autorstwa Eweliny Dobosz

🅺🅾🅲🅷🅰🅽🅸

Witam Was dzisiaj w mało sprzyjających pogodowo warunkach, za oknem od kilku dni panuje niezbyt ciekawa aura. 
Pochmurnie, czasem nawet deszczowo i coraz chłodniej, to jest ta brzydsza wersja jesieni, ale też jest to dobry moment by nadrobić braki literackie. Wyjść na spacer co prawda można ale na krótko, bo ciemno się robi coraz szybciej. 

Dobra książka, gorąca czekolada i ciepły koc mogą nam pomóc trochę tą nieprzyjemną aurę ujarzmić. 

Dzisiaj coś dla fanów, ale może bardziej fanek romansów, domyślam się że to właśnie kobiety chętniej sięgają do takich pozycji, mogę więc śmiało stwierdzić że to wpis dla kobiet. 

W moje rączki wpadła nowość autorstwa  Eweliny Dobosz  „Stracona Tożsamość☞ otrzymana z Taniejksiazki.pl
 Zapraszam do mojej recenzji. 
🅾 🅰🆄🆃🅾🆁🅲🅴

Autorka niebanalnych romansów, zadebiutowała powieścią Nowa Tożsamość (Wydawnictwo Kobiece, 2020). Od dziecka mieszka w Zielonej Górze, gdzie oddaje się pasji pisarskiej i czytelniczej, a także pracuje w księgowości. Miłośniczka górskich wędrówek, marzy o domu z widokiem na góry, w którym mogłaby tworzyć kolejne gorące historie.

🅾 🅺🆂🅸ąż🅲🅴

„Stracona Tożsamość” jest kontynuacją bestsellera „Nowa Tożsamość”. Ponieważ nie udało mi się jeszcze przeczytać pierwszej książki, muszę się posiłkować tym co działo się w tej drugiej. 

Bohaterowie romansu Igor i Emily są małżeństwem, mają dziecko, nie jest to jednak życiowa sielanka jak większości pozycji tego typu. 
Emily, główna bohaterka, nie potrafi poradzić sobie z bardzo traumatycznymi wspomnieniami, tylko pozornie prowadzi życie jak z bajki, jednak pamięć o tym co działo się dwa lata temu w Krakowie, nie pozwala jej wrócić do normalności. 

Mój wniosek jest taki że akcja o której mowa rozgrywa się w pierwszej części książki, zatem mogę domyślać się również, że to co się dzieje w tej części rozgrywa się po dwóch latach od tragicznego zdarzenia. 
Kobieta uzależnia się od zakupów, przestaje się angażować w wychowanie syna, nie zgadza się na psychologiczną terapię, relacje z mężem słabną z każdą chwilą, wypala się ta więź która iskrzyła między nimi. 
Bohaterka przyjmuje pracę w firmie byłego kochanka, a Igor pozwala sobie na coraz śmielszy filtr z pełną seksapilu koleżanką z pracy. 
Przez to wszystko obydwoje wpadają w wir nie fortunnych wydarzeń, pętlę kłamstw, której skutki okazują się koszmarne. Jak bardzo ryzykowna okaże się dla nich ta gra?

🅼🅾🅹🅴 🅾🅳🅲🆉🆄🅲🅸🅰

Powiem Wam, że dawno nie czytałam tak pełnego namiętności romansu. 
Bohaterowie od samego początku do końca tańczą swoistego rodzaju literackie tango – doza ekspresji namiętności z  uczuciem odpychającej od siebie złości. 
Czytając książkę kartka po kartce, miałam ochotę brnąć w nią dalej, ciekawiły mnie losy bohaterów, ale też podobał mi się ten swoisty chaos, który panował między nimi. 
Żałuję tylko jednego, że jeszcze nie przeczytałam pierwszej części tej historii, gdy uda mi się tego dokonać nie wykluczone że utworzę również wspólny wpis dla tych dwóch pozycji.  

Jeżeli jesteście kobietami, które lubią namiętne historie, przeplatające się różnymi zdarzeniami, gdy lubicie od emocji nie móc zasnąć to ta pozycja jest zdecydowanie dla Was!

Więcej romansów znajdziecie w popularnej księgarni internetowej ☞ https://www.taniaksiazka.pl/

6 komentarzy:

 1. Kiedy czytam Twój post, za oknem świeci piękne słońce, zatem jesień chyba jeszcze czasem pokazuje swoje łagodniejsze oblicze. Wspomnianej książki nie czytałam, ale jeżeli już, to chyba raczej zacznę od pierwszej części:)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawie to zostało opisane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby romans, których nie trawię, ale ten brzmi jakoś inaczej. Jeżeli znajdę w wersji na ebooka chętnie przeczytam! Oczywiście, obie części.

  OdpowiedzUsuń
 4. Namiętne historie to chyba nie do końca coś co koniecznie chcę czytać, wolę przeżywać;) Miłego tygodnia

  OdpowiedzUsuń
 5. Już posyłam link dalej, wiem kto lubi takie książki

  OdpowiedzUsuń

Świetnie,że tutaj jesteś.
Bardzo dziękuję za Twój komentarz, motywuje on mnie do dalszego działania.
Niebawem odwiedzę i twoją stronę.
Pozdrawiam

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia