19 lipca 2015

Floslek Pharma - Łagodny żel do mycia twarzy

Delikatny żel do mycia i codziennej pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej, o wrodzonej lub nabytej nadwrażliwości.Przebadany pod kierunkiem lekarza dermatologa na osobach z dodatnim wywiadem w kierunku alergii i atopii. Bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę twarzy, nie powoduje objawów ściągania naskórka.
Żel w bardzo ładnej plastikowej butelce,zamykanej na klik, konsystencja dosyć rzadka, lejąca się, ale bardzo dobrze pieni się po kontakcie z wodą. Żel ten dobrze radzi sobie z delikatnym makijażem, dobrze zmywa codzienny brud i nie podrażnia..
Po użyciu buzia jest delikatnie nawilżona i mięciutka. Ma delikatnie subtelny, świeży zapach. Dostępny jest w aptekach, ja swój żel do mycia twarzy kupiłam w Super-Pharm. Cena w granicach 14 zł dla mnie najlepszy żel do mycia twarzy jaki do tej pory używałam. Dlatego z czystym sumieniem mogę Wam go polecić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia