30 września 2014

Yves Rocher - Monoi Nawilżająca mgiełka

Nawilżająca mgiełka do ciała Monoï jest naturalnym kosmetykiem powstałym po połączeniu kwiatów Tiaré (Gardenia Tahitensis) i oleju z orzechów kokosowych. Olej wyciska się z suchego miąższu dojrzałego kokosa Cocos Nucifera. Pączki kwiatu tiare (Gardenia Tahitensis), symbolu narodowego Tahiti, które po zerwaniu muszą być wykorzystane najpóźniej następnego dnia, maceruje się je w oleju z kokosów przez 10 dni. Jedynie Tahiti i jej wyspy mają odpowiednie warunki klimatyczne i rodzaj gleby pozwalające na wytwarzanie monoï. Jego właściwości zostały oficjalnie uznane w 1992 roku i olejek otrzymał nazwę, która jest gwarancją jego autentyczności i jakości.
Buteleczka prezentuje się bardzo ładnie,jest lekka,plastikowa.
Swoim kolorem odzwierciedlać ma turkus polinezji i zapach z nim związany..Buteleczka z atomizerem,który moim skromnym zdaniem,zbyt mocno rozpyla mgiełkę..Zapach dosyć słodki,na początku zbyt intensywny,ale taki przy którym nie sposób przejść obojętnie.
Polecam!!
Jak skończy się moja mgiełka,zdecydowanie kupię ją ponownie..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia