Yves Rocher - Monoi Nawilżająca mgiełka

17:08:00 blogujemy testujemy 0 Komentarzy

Nawilżająca mgiełka do ciała Monoï jest naturalnym kosmetykiem powstałym po połączeniu kwiatów Tiaré (Gardenia Tahitensis) i oleju z orzechów kokosowych. Olej wyciska się z suchego miąższu dojrzałego kokosa Cocos Nucifera. Pączki kwiatu tiare (Gardenia Tahitensis), symbolu narodowego Tahiti, które po zerwaniu muszą być wykorzystane najpóźniej następnego dnia, maceruje się je w oleju z kokosów przez 10 dni. Jedynie Tahiti i jej wyspy mają odpowiednie warunki klimatyczne i rodzaj gleby pozwalające na wytwarzanie monoï. Jego właściwości zostały oficjalnie uznane w 1992 roku i olejek otrzymał nazwę, która jest gwarancją jego autentyczności i jakości.
Buteleczka prezentuje się bardzo ładnie,jest lekka,plastikowa.
Swoim kolorem odzwierciedlać ma turkus polinezji i zapach z nim związany..Buteleczka z atomizerem,który moim skromnym zdaniem,zbyt mocno rozpyla mgiełkę..Zapach dosyć słodki,na początku zbyt intensywny,ale taki przy którym nie sposób przejść obojętnie.
Polecam!!
Jak skończy się moja mgiełka,zdecydowanie kupię ją ponownie..

Miłośniczka kosmetyków naturalnych bez parabenów i konserwantów.Pasjonatka wszystkiego co zdrowe i naturalne.

Zobacz również:

0 komentarzy:

Jestem wdzięczna, za każdy pozostawiony komentarz.Jest on dla mnie motywacja do pisania bloga
Nie dodawaj linków do swoich stron.
Pozdrawiam gorąco


Znaki graficzne, logotypy, zdjęcia i materiały tekstowe wykorzystane na blogu stanowią własność autora bloga blogujemytestujemy. Nie wyrażam zgody na ich wykorzystanie w jakiejkolwiek formie bez mojej zgody.
Zdjęcia wykonywane są lustrzanką Canon EOS 1300D z obiektywem EFS 18-55mm