27 września 2014

Yves Rocher - Pilingujący żel pod prysznic - truskawka

Peelingujący żel pod prysznic powstał z połączenia soczystej truskawki Mara de Bois z pudrem z pestek moreli oraz niełupkami truskawkowymi. Dzięki łagodnej formule wzbogaconej w ziarna owocowe, kosmetyk można stosować codziennie, bez ryzyka podrażnienia skóry.Żel łagodnie myje skórę, usuwa martwe komórki naskórka i sprawia, że jest ona bardziej elastyczna.
Moja opinia:
Tubka prosta,plastikowa zamykana na klik.Etykieta wykonana estetycznie,niestety napisana z błędem.
Oryginalne kolory odzwierciedlają naturalność.
Konsystencja żelu jak dla mnie trochę zbyt płynna.Za mało w niej grudek peelingujących,przez co naskórek złuszcza zbyt delikatnie.Choć skóra po użyciu żelu jest bardzo delikatna i miła w dotyku.
Jeśli chodzi o zapach to wielbiciele truskawek na pewno oszaleją na jego punkcie,znajdą się niczym w owocowym raju.Niestety na krótko,bo po spłukaniu żelu wodą na skórze niewiele z zapachu pozostaje.
 Delikatny żel dobrze się pieni i pięknie pachnie,jednak zbyt krótko.Ale wart zakupu,choćby dla chwili relaksu podczas kąpieli.Na pewno kupię ponownie.Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia